Обмін та повернення

Повернення та обмін

Заміна та повернення товару належної якості

Гарантовано ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» та здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу товару. Заміна та повернення можливі у випадку, якщо товар не був у вжитку, не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, товар повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт та умови купівлі вказаного товару.

Не підлягають заміні/поверненню товари зі списку товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), затвердженому КМУ, згідно зі ст. 9 З У «Про захист прав споживачів». Транспортування товару/заміни товару проводиться за рахунок Покупця. Якщо при розгляді вимоги Покупця про заміну/повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, сколи, механічні пошкодження, за винятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін / Повернення не буде. При поверненні не допускається нанесення на упаковку написів, адрес, клейких матеріалів та ін.

Заміна та повернення товару неналежної якості

Гарантовано ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» та здійснюється у разі виявлення суттєвих недоліків товару або прихованих виробничих дефектів, виявлених у процесі експлуатації протягом 14 днів з моменту покупки.

Для обміну товару неналежної якості необхідно:
Звернутися до інтернет-магазину Ласкава будь-яким зручним для вас способом:
Email: laska@laska.com.ua
Tel: +380660492091